
Udruga HrUSKo osnovana je 1999. godine s ciljem pružanja podrške korisnicima SAP-ovih rješenja, prvi i dugogodišnji predsjednik bio je Ante Juretić koji je svoju funkciju obnašao punih 10 godina, odnosno do 2009. do kada je sa svojim kolegama organizirao razne skupove kao i redovna godišnja okupljanja koja su se održavala u Opatiji





























