
Hrvatski Telekom objavio je Izvještaj o održivosti za 2022. godinu, kojeg kao predvodnik održivosti izdaje već 19 godina, a u sklopu kojeg je prikazan značajni napredak kojeg svake godine postiže po pitanju održivog razvoja i društvene odgovornosti koji su sastavnim dijelom poslovanja i razvoja HT Grupe































