Sony je sinoćnjom konferencijom u New Yorku najavio svoju novu igraću konzolu - PlayStation 4, koja na tržište dolazi skoro osam godina nakon što je svijet prvi put vidio PS 3
Iako su svi očekivali kako će konzola biti predstavljena, to ipak nije učinjeno, te je tako sinoćnja konferencija bila samo najava PlayStationa 4. Kao dodaci koji će omogućiti igranje na budućoj konzoli predstavljeni su kontroler osjetljiv na dodir i opcija podijele, koja upućuje na to da se Sony koncentrirao na streaming igara i društvenu interakciju. Osim toga, najavljeno je partnerstvo s tvorcem igara Blizzardom, piše Time.





























