Iako se u Windowsima 8 izgubio, čini se da se gumb Start ipak vraća, no iako se vraća gumb, ne vraća se i stara forma
Sudeći prema nekoliko izvora bliskih Microsoftu, čini se da nas pri slijedećoj nadogradnji Windowsa 8, oznake 8.1, očekuje povrataka gumba Start. Prisjetimo se, sam gumb, ali i stari Start izbornik na koji smo naviknuli, izgubili su se s Windowsima 8. Izbacivanje gumba Start s taskbara bila je jedna je od najkontroverznijih novosti Windowsa 8, a paralelno s izlaskom nove verzije Microsoftovog operacijskog sustava pojavile su se brojne aplikacije koje su služile njegovom povratku. Vidjevši kako korisnicima nedostaje Start, on se čini se vraća.





























