
Xperia dvojac u posebnoj ponudi za Valentinovo
Znate li da je povijest telefona vezana uz Valentinovo? Na samo Valentinovo 1876. godine, 14. veljače, Graham Bell prijavio je izum telefona kao patent. Od tada su telefoni prešli dalek put i danas postali nezaobilazni u održavanju kontakta sa svima koje volite.
Mislite li da je baš mobilni telefon prigodan poklon, imamo dva dobra prijedloga za vas. Crveni Sony Ericsson Xperia X10 mini ženama će poslati nedvosmislenu poruku o vašim osjećajima. Najmanji Android telefon ponosno nosi titulu telefona godine koju mu je dodjelila EISA. E-mailovi, Facebook, YouTube, Google maps, ... dovoljan je samo jedan dodir prsta.
Sony Ericsson X10 mini za 1999 kuna. Muškarcima će se sigurno svidjeti crni Sony Ericsson Xperia X10 mini pro. Tisuće besplatnih aplikacija s Android Marketa učinit će ga jedinstvenim, a QWERY tipkovnica koja se klizno izvlači svakom poslovnjaku omogućava brže i jednostavnije tipkanje. Fotoaparat s 5 megapiksela uvijek će biti pri ruci da zabilježi spontane trenutke radosti, pa i prilikom darivanja.
Sony Ericsson X10 mini pro za 2199 kuna. Oba modela dostupna su u slobodnoj prodaji od 24. siječnja do 15. veljače po navedenim promotivnim cijenama; X10 mini za 1999 kuna, a X10 mini pro po cijeni od 2199 kuna. Popis prodajnih mjesta može se naći na Sony Ericsson Croatia fan stranici na Facebooku. Ipak, ne zaboravite utišati zvonjavu telefona tijekom romantične večere.
















