Garmin
Featured

Samsung postavlja nove NVMe SSD-ove 970 EVO Plus

Verzije 250GB, 500GB i 1TB dostupne su za kupnju širom svijeta, a verzija od 2TB će postati dostupna u travnju ove godine

Samsung predstavila je Samsung 970 EVO Plus, najnovije poboljšanje u svom nevolatilnom memorijskom (NVMe) SSD portfelju

Zahvaljujući vrhunskim performansama i kapacitetu do dva terabajta, 970 EVO Plus postavlja novu granicu za pohranu visokih performansi, omogućujući IT profesionalcima, tehnološkim entuzijastima i igračima lakše rukovanje intenzivnim radnim opterećenjima na osobnim računalima.

„Od predstavljanja prvih NVMe SSD-ova na potrošačkom tržištu u 2015. godini, Samsung je nastavio nadilaziti tehničke prepreke u dizajnu i performansama SSD-a. Novi 970 EVO Plus, koji pokreće najnovija tehnologija pete generacije – Samsung V-NAND, sada će ponuditi nenadmašne performanse u svojoj klasi tijekom preuzimanja zahtjevnih zadataka kao što su uređivanje 4K sadržaja, 3D modeliranje i simulacija ili igranje video igara.“, rekao je dr. Mike Mang, potpredsjednik Brand Product Marketing, Memory Business u tvrtki Samsung Electronics.

Integracijom najnaprednijih V-NAND čipova s optimiziranim firmwareom, 970 EVO Plus postiže značajna poboljšanja performansi – do 57 posto u brzini pisanja te povećanu energetsku učinkovitost u odnosu na svog prethodnika, 970 EVO. Novi pogon isporučuje sekvencijalne brzine čitanja i pisanja do 3.500 megabajta u sekundi (MB/s) i do 3.300 MB/s, dok slučajne brzine dolaze do 620.000 IOPS za čitanje i do 560.000 IOPS za pisane operacije .

Korisnici mogu jednostavno nadograditi svoje uređaje jer 970 EVO Plus dolazi u kompaktnom M.2 obliku koristeći PCIe Gen3 x4 sučelje koje se nalazi u većini modernih računala. Samsung za 970 EVO Plus nudi petogodišnje ograničeno jamstvo ili do 1.200 terabajta snimljenih podataka .

Novi 970 EVO Plus dolazi u raznim mogućnostima. Verzije 250GB, 500GB i 1TB dostupne su za kupnju širom svijeta, a verzija od 2TB će postati dostupna u travnju ove godine. Preporučene maloprodajne cijene proizvođača kreću se od $89,99.

Zadnje recenzije

Igrali smo

PARTNERI

A1
Adriatic
AKD
Algebra
Garmin
Huawei
HT
Kompare
Lenovo
Telemach
Einhell

ISSN: 1846-8675

© 2006. - 2026. CroPC.net

                    

Preporučujemo: cyber_FolksTemplatePlazza

CroPC.net upotrebljava internetske kolačiće (eng. cookies). Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja.