Telemach
Featured

D-Link DGS-3000-10TC

On nudi savršeno povoljno rješenje s mnogobrojnim opcijama za mreže u malim tvrtkama i kampusima od kojih se traže visoka pouzdanost i zahtjevne usluge.D-Link proširuje svoju paletu L-2 switch-eva lansiranjem novog uređaja DGS-3000-10TC

On nudi savršeno povoljno rješenje s mnogobrojnim opcijama za mreže u malim tvrtkama i kampusima od kojih se traže visoka pouzdanost i zahtjevne usluge.

DGS-3000-10TC je dizajniran tako da osigura gigabitne brzine pristupa kabelskog interneta prevashodno malim i srednjm poduzećima, maksimizirajući mrežne performanse uz izuzetnu pouzdanost, ekonomičnu potrošnju energije i sigurnost. Njegova fleksibilnost ga čini pogodnim za raspoređivanje na rubovima mreža u velikim tvrtkama ili u kućištima telefonskih operatera.

"Firme koje rastu, teško mogu pružiti pouzdan i siguran pristup internetu velike brzine, ali DGS-3000-10TC daje administratorima oruđe za rješavanje ovakvih izazova", izjavio je Kevin Wen, predsjednik D - Link Europe. "Čitav niz pogodnosti, uključujući zaštitu od naglih promjena napona, pada mreže i jednostavan prijelaz na IPv6 čine jedinstvenu kombinaciju po neodoljivoj cijeni koja osigurava da kompromis više ne mora biti opcija."

Svi Ethernet portovi na DGS-3000-10TC imaju 6kV zaštitu od naglih promjena napona i udara groma. Ovo štiti switch od skoka napona uslijed udara groma ili nepravilnog povezivanja kada su Ethernet kabeli izloženi na otvorenim prostorima kao što su stare zgrade. Pouzdanost mreže je također osigurana zaštitom Ethernet prstena i 50ms mehanizmom za oporavak Etherneta za različite mrežne tehnologije, dok D-Linkova detekcija povratnog signala automatski isključuje port kada se detektira petlja.

Rast i ekspanzija mreže su pojednostavljeni zahvaljujući podršci Virtual Stacking - a. On reducira broj IP adrese neophodnih online konfigurisanjem do 32 uređaja koji se pojavljuju kao jedna jedinica na jednoj IP adresi. Kao posljedica toga, pojednostavljeno je upravljanje mrežom, posebno sa malim radnim grupama i dozvoljeno je dodavanje novih switch-eva bez posebnog povezivanja kablovima.

Sigurnost mreže je osigurana zahvaljujući raznovrsnim načinima autentifikacije korisnika i uređaja zajedno sa striktnim povezivanjem adrese kako bi se spriječili zlonamjerni napadi. Administratori mogu kontrolirati sigurnost bez instaliranja klijentskog softvera na svaki mrežni uređaj; ovo je posebno važno kod uređaja na kojima ovaj softver i ne može instalirati. Tako korisnici mogu opustiti sigurni da je spriječeno curenje njihovih podataka.

DGS-3000-10TC je certificiran za IPv6, što jamči interoperabilnost u IPv6 okruženju, tako da je investicija zaštićena. On također podržava napredne značajke kvalitete usluga ( QoS ) koje pomažu pouzdanom uspostavljanju konekcije velike brzine, a kontrola protoka omogućuje definiranje razine protoka upstream-a i downstream-a za svaki port sa granulacijom do 64 kb/s. U slučaju da servis provajder želi pruža triple-play usluge, DGS-3000-10TC predstavlja L2 multicast funkcije, što znači da se switch može iskoristiti sve popularniju IPTV uslugu.

Sve ovo je zaokruženo čitavim nizom karakterističnih D-Linkovih zelenih tehnologija, što smanjuje troškove za potrošnju električne energije bez ugrožavanja performansi. To uključuje podršku za 802.3az energetski učinkovit Ethernet protokol, koji dozvoljava manju potrošnju energije u razdobljima manje aktivnosti s podacima.

Zadnje recenzije

Igrali smo

PARTNERI

A1
Adriatic
AKD
Algebra
Garmin
Huawei
HT
Kompare
Lenovo
Telemach
Einhell

ISSN: 1846-8675

© 2006. - 2026. CroPC.net

                    

Preporučujemo: cyber_FolksTemplatePlazza

CroPC.net upotrebljava internetske kolačiće (eng. cookies). Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja.