Epson proširuje mPOS liniju proizvoda s novim modelom TM-m30II-NT

Nakon uspjeha TM-m30II asortimana mPOS uređaja, Epson je proširio svoju liniju proizvoda novim modelom TM-m30II-NT, koji je dizajniran da odgovori na zahtjeve tablet POS korisnika
Novi TM-m30II-NT je usmjeren na one koji rade u specijaliziranim trgovinama, butik prodavaonicama, malim restoranima, barovima, kafićima, trgovinama delikatesa i kamionima za hranu, a njegova ključna karakteristika je mrežno povezivanje koje omogućava pisaču ostvarivanje internet veze s tabletom putem kabla. To što se ne morate oslanjati na Wi-Fi vezu, podrazumijeva izbjegavanje potencijalnih prekida veze, tako da se naredbe mogu efikasno obrađivati, smanjujući greške i nudeći najbolju korisničku uslugu.
Novi model nudi korisne funkcije poput senzora koji registrira količinu dostupnog papira, tako da kada ostane malo papira, može se zamijeniti u najpogodnije vrijeme, što znači da je vrijeme zastoja svedeno na minimum.
Ključne karakteristike:
- „Sinkronizacija i punjenje" s tablet uređajima omogućava napajanje tableta i ispis podataka preko jednog kabla
- „Network Tethering" omogućava dijeljenje LAN veze s povezanim tabletom preko kabla, npr. za stabilnu Internet vezu bez Wi-Fi prekida.
- Dva USB-A sučelja omogućavaju jednostavno povezivanje perifernih uređaja, zajedno s postojećom mogućnosti „Sinkronizacije i punjenja"
- Pristup i kontrola perifernih uređaja iz aplikacija putem ePOS uređaja
- Epsonov dokazana i pouzdana kvaliteta izrade
- Inteligentna funkcionalnost: Server Direct Print (SDP) i Cloud (OMS)
- Standardni senzor za „papir koji je pri kraju" koji omogućava praćenje dostupnog papira.
TM-m30II-NT bit će dostupan od 2021.