
Xerox je prepoznat kao vodeća tvrtka u IDC MarketScape: središnja i istočna Europa, Bliski istok i Afrika (CEMA) za usluge upravljanog tijeka rada 2015.
To se novo izvješće usredotočuje na tržište usluga upravljanog tijeka rada (MWS) u CEMA, dijelu razvojnih tržišnih operacija tvrtke Xerox, koju analitička tvrtka definira kao skup usluga koje automatiziraju i optimiziraju okomite i vodoravne tijekove rada intenzivnih dokumenata i poslovnih postupaka.
Ponude tvrtke Xerox pomažu korisnicima da izbjegnu uska grla i neučinkovitosti pri upravljanju dokumentima. Nadalje, nova izdanja Xerox Digital Alternatives i Xerox DocuShare rješenja za osobnu produktivnost poboljšavaju uredsku djelotvornost automatiziranjem obrade dokumenata. To zaposlenike oslobađa dugotrajnih, ručnih postupaka kao što je dijeljenje, označivanje, pohranjivanje i osiguravanje dokumenata i podataka.
„Usvajanje usluga upravljanog tijeka rada i tehnologija BPO ubrzava se u regiji CEMA te ima dalekosežne prednosti za poduzetničke organizacije, mnogo opsežnije od smanjenja ispisivanja i uštede novca”, rekao je Mike Feldman, predsjednik Large Enterprise Operations, Xerox, „od automatiziranja tijekova rada opterećenih postupcima, poboljšanja produktivnosti zaposlenika, do jačanja sigurnosti dokumenata i podataka, naša rješenja tvrtkama mogu pomoći da uštede vrijeme, zadovolje uvjete održivosti i unaprijede korisničko iskustvo.”














