
Danas je u Zagrebu na Fakultetu elektrotehnike i računarstva predstavljen HT STEM HUB, projekt Hrvatskog Telekoma u kome je prvi partner FER, a koji će funkcionirati kao inkubator za poticanje razvoja vještina u znanosti, tehnologiji, inženjerstvu i matematici, odnosno STEM području



























