
Hrvatski Telekom, predvodnik digitalizacije i digitalne transformacije u Hrvatskoj, predstavio je novu mrežnu tehnologiju Narrowband IoT (NB-IoT), tehnologija je namijenjena uređajima koji nemaju potrebe za kontinuiranom povezanošću na mreži i šalju izuzetno male količine podatkovnog prometa bez potrebe za SMS, MMS ili glasovnom komunikacijom
































