
Tvrtka Schneider Electric pridružila se obilježavanju Dana planeta Zemlje s inicijativom u koju je uključila sve svoje zaposlenike te pozvala partnere i korisnike da joj se pridruže, tako što je od podneva do dva sata poslijepodne, isključila svjetla u svim svojim uredima i pogonima diljem svijeta


























