Telemach
Featured

Combis konferencija posvećena promjenama u digitalnom poslovanju

Combis konferencija posvećena promjenama u digitalnom poslovanju

Do devete Combis konferencije, jedne od najvećih hrvatskih tehnoloških konferencija, ostalo je još samo devet dana, naravno, CroPC će biti tamo, a što nas očekuje doznajte u nastavku

Ovogodišnja krovna tema, kojom će se IT zaljubljenici i stručnjaci baviti 24. i 25. rujna u Šibeniku je Osjeti digitalno. Živi digitalno. Cilj konferencije je približiti sudionicima konferencije - tehnologije koje omogućuju inovativnost proizvoda i usluga te brže i efikasnije poslovne aktivnosti. Digitalizacija poslovanja nosi promjene - ona nije samo korištenje Interneta i mobilnih aplikacija, ona mijenja način rada i proizvodnju, uspješne poslovne modele, proizvode koje tržište želi.

O sve snažnijoj potrebi da precizno vidimo, razumijemo i reagiramo na promjene u poslovanju govorit će Fredrik Härén, svjetski poznati autor poslovne kreativnosti i jedan od 10 najboljih švedskih predavača svih vremena, na plenarnom predavanju 'Svijet brzih promjena'. Härén je autor i govornik poslovne kreativnosti, promjene i globalnog poslovanja. Održao je više od 1500 predavanja u više od 60 zemalja. Autor je devet knjiga, uključujući 'The Idea Book', koja je uvrštena u publikaciju "100 najboljih poslovnih knjiga svih vremena".

Zadnje recenzije

Igrali smo

PARTNERI

A1
Adriatic
AKD
Algebra
Garmin
Huawei
HT
Kompare
Lenovo
Telemach
Einhell

ISSN: 1846-8675

© 2006. - 2026. CroPC.net

                    

Preporučujemo: cyber_FolksTemplatePlazza

CroPC.net upotrebljava internetske kolačiće (eng. cookies). Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja.