Prvi mobitel iz Sony Ericssona zasnovan na Googleovom mobilnom operacijskom sustavu
Sony Ericsson je jučer napokon predstavio i najavio skorašnji izlazak na tržište svog prvog smartphone mobilnog telefona baziranog na Googleovom Androidu. Iako je bilo najavljeno da će mu oznaka biti XPERIA X3, s obzirom na prethodne modele, sada je ona promijenjena u XPERIA X10. Vjerojatni razlog ovoj promjeni imena je Nokia X3 koja bi mogla zbuniti potencijalne kupce.






















