
ZTE, kineski proizvođač elektronike je predstavio svoj novi logo koji predstavlja slobodan i neformalan stil, kao novu filozofiju razvoja proizvoda kompanije
ZTE, namjerava slijediti novu poslovnu politiku pod kraticom "M-ICT" (Medijsko informacijsko komunikacijska tehnologija).Dodatno, novi proizvodi tvrtke sada će biti više "dinamični, moderni i atraktivni za korisnike kojima je važna odgovornost za okoliš.
ZTE će 5. siječnja održati konferenciju za novinare na CES 2015 sajmu, tada će ujedno i upoznati javnost s novim proizvodima.
Očekujte sve detalje na vašem i našem portalu.













