Sony navodno priprema nove modele iz linije Walkman i Cyber-shot
Tijekom vremena suradnje Sonyja i Ericssona njihova je zajednička kompanija predstavila više modela iz Cyber-shot i Walkman serija koji su bili namijenjeni ljubiteljima mobilnog fotografiranja, odnosno glazbe, poput modela SE K800 ili W890. Mobiteli iz ovih serija bili su vrlo cijenjeni među korisnicima, pa već sada možemo reći da će očekivanja od novih uređaja u ovim linijama biti velika. Još prije prekida suradnje prestali su izdavati Walkman i Cyber-shot modele, a u posljednje vrijeme Sony predstavlja pamente telefone iz Xperia serije. No, čini se da bi se to uskoro moglo promijeniti te da će Sony ponovno "oživjeti" ove brandove te neke glasine kažu da ova kompanija već priprema dva Cyber-shot modela i jedan Walkman telefon.
Prvi model iz CS serije trebao bi imati ekran dijagonale pet inča i kameru s velikim senzorom i Carl Zeiss lećom s kojom bi mogao konkurirati telefonima poput Nokije 808 PureView, dok bi drugi Cyber-shot model trebao imati ekran dijagonale 4 inča. Telefoni iz Walkman serije trebali bi imati poseban softver za poboljšani zvuk (slično kao i Beats Audio na HTC-ovim telefonima), a prvi model navodno će imati ekran dijagonale 4,6 inča i radit će na Snapdragon 600 procesoru.














