huawei 300
Featured

AMD za Project Quantum izabrao Intelov procesor

AMD je na ovogodišnjem E3 sajmu predstavio prototip svog ultimativnog gamerskog računala Project Quantum koje bi po izlasku na tržište trebalo s gamerske scene pomesti sva ostala

Prema dostupnim informacijama, Quantum bi trebao imati snagu veću od 17 Teraflopsa, a sve zahvaljujući tvrtkinom Fiji XT procesoru kojih će unutar računala biti čak dva komada. Nadalje računalo će se temeljiti na AMD-ovim tehnologijama, budući da AMD-ovu memoriju potpisuje Patriot, a SSD OCZ. Ipak, najveće iznenađenje prilikom prikazivanja prototipa se odnosilo na odabir glavnog procesora, koji ne nosi oznaku AMD-a, već Intela!

Prikazani prototip bio je opremljen Intelovim Core i7-4790K procesorom. Jeli ipak riječ o prototipu i hoće li tako ostati i kasnije – vidjet ćemo jednom kada stigne i konačni proizvod.

Zadnje recenzije

Igrali smo

PARTNERI

A1
Adriatic
AKD
Algebra
Garmin
Huawei
HT
Kompare
Lenovo
Telemach
Einhell

ISSN: 1846-8675

© 2006. - 2026. CroPC.net

                    

Preporučujemo: cyber_FolksTemplatePlazza

CroPC.net upotrebljava internetske kolačiće (eng. cookies). Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja.