
U ovom izazovnom periodu za sve nas, u Hrvatskom Telekomu ističu dva jednako važna prioriteta, jedan je zaštititi sve zaposlenike, a drugi nastaviti pružati usluge korisnicima, a kojih ne bi bilo bez predanog rada zaposlenika, stoga se HT javno zahvalio svim svojim djelatnicima, a priopćenje prenosimo u cijelosti





























