huawei 300
Featured

Electrolux je donirao 20 kovčežića za djecu poplavljenih područja

Tvrtka Electrolux jučer je uručila Savezu društava Naša djeca Hrvatske 20 kovčežića namijenjenih djeci iz poplavljenih hrvatskih područja, prikupljenih u akciji pod nazivom „Kofer pun prijateljstva – novčić za kovčežić"

U kovčežićima se nalaze najosnovnije osobne stvari za svaku priliku poput odjeće, obuće, kozmetike i drugih potrepština. Na dodjeli su sudjelovali Mario Perković, predsjednik Društva naša Djeca Vinkovci, Antonija Spajić, koordinatorica projekta, Anamarija Rogić i Dejana Milošević iz tvrtke Electrolux te Vanesa i Ibrahim, djeca iz poplavljenih područja, koji su za svoje prijatelje preuzeli kovčežiće.

„Poplave koje su zadesile Hrvatsku 2014. godine promijenile su živote mnogobrojnih obitelji. Ovom humanitarnom akcijom željeli smo barem malo olakšati živote ljudi s poplavljenih područja na način da njihovoj djeci pružimo ono što im je potrebno, odjeću, obuću i neke osobne sitnice za koje smo sigurni da će izmamiti puno dječjih osmjeha. Nadamo se da će ovaj mali znak pažnje djeci olakšati vrijeme do povratka u njihove domove" – ovom prigodom izjavila je ovom prigodom Anamarija Rogić, Trade Marketing Specialist tvrtke Electrolux.

Akciju „Kofer pun prijateljstva – novčić za kovčežić" pokrenuo je Savez društava Naša djeca u suradnji s Društvom Naša djeca Grada Vinkovaca u jesen 2014., a u akciju se uključila i tvrtka Electrolux koja je od 1. ožujka do 1. svibnja, za svaki prodani usisavač modela New Ergospace, Classic Silence, New Ultra Silencer, New UltraOne i UltraFlex Electrolux donirala 10 kuna kako bi se kovčežići čim prije napunili.

Zadnje recenzije

Igrali smo

PARTNERI

A1
Adriatic
AKD
Algebra
Garmin
Huawei
HT
Kompare
Lenovo
Telemach
Kompare

ISSN: 1846-8675

© 2006. - 2026. CroPC.net

                    

Preporučujemo: cyber_FolksTemplatePlazza

CroPC.net upotrebljava internetske kolačiće (eng. cookies). Nastavkom pregleda web-stranice slažete se s uvjetima korištenja.