
Hrvatski Telekom zaključio je prvo tromjesečje 2022. godine u pozitivnom tonu s dobrim poslovnim rezultatima, daljnjim rastom u području osnovnog telekomunikacijskog poslovanja i povećanjem profitabilnosti, pri čemu je zadržan snažan plan ulaganja te osiguran nastavak pozitivnih trendova i snažan poslovni zamah
































