
Virtualizacija Windowsa XP pod nadolazećim Windowsima 7 dovedena do konačnog izdanja
Iz Microsofta stiže obavijesti kako je razvojni tim završio sa izradom takozvane virtualizacije Windowsa XP pod Sedmicom, službenog naziva XP Mode, te kako će se spomenuti dodatak moći besplatno preuzeti od 22. ovog mjeseca zajedno sa službenim izlaskom novih Windowsa. Da bi ga mogao koristiti, korisnik mora biti vlasnik Sedmice u verziji Professional, Ultimate ili Enterprise, a nezavisni proizvođači računala će ga dobiti na vrijeme da ga stave na diskove svojih desktopa i prijenosnika do rečenog datuma.








Izdano deseto izdanje jednog od najboljih OCR softvera















