Hrvatski Telekom 9. prosinca počinju nuditi električnu energiju građanima i poduzećima, a najavljuju značajne uštede i pogodnosti za svoje buduće korisnike
Nakon što su nedavno dobili dozvolu za obavljanje djelatnosti opskrbe električnom energijom HTkreće u tržišno natjecanje s konkurentima. Kako najavljuju u svom priopćenju, nove korisnike očekuju brojne pogodnosti, a kao najvažniju ističu naravno cijenu struje. Ona bi za građane trebala biti oko 5% jeftinija, a za poslovne korisnike i do 30% jeftinija u odnosu na dominantnog opskrbljivača električnom energijom.




























