
Kao i prethodnih godina, i ove godine Hrvatski Telekom je pripremio posebnu mobilnu prepaid ponudu za turiste koji su odlučili godišnji odmor provesti u Hrvatskoj
Kako bi im boravak u Lijepoj našoj učinio što ugodnijim i zabavnijim. Svim turistima tijekom ljeta HT nudi paket Unlimited Surfing in Croatia koji uključuje brojne pogodnosti, a osim toga moguće je aktivirati i neke od zaniljivih opcija. Cijena paketa iznosi 85 kuna, a dostupan je na T prodajnim mjestima, kioscima Tisak i iNovine, na lokacijama Hrvatske pošte te benzinskim postajama INA i Tifon.
Paket tako nudi:
- neograničen podatkovni promet tijekom sedam dana (uz 4G brzine, gdje god je to moguće);
- SIM karticu za sve tipove uređaja (standardnu, micro i nano SIM karticu u jednom);
- pet kuna na računu.
Svi turisti mogu aktivirati i posebne prepaid opcije:
- Flat Surf - za samo 80 kuna tjedno omogućava sedam dana neograničenog surfanja. Ovu opciju turisti mogu aktivirati nakon što potroše prvih sedam dana neograničenog surfanja, uključenog u paket;
- Europe 30 - opcija koja za cijenu od 30 kuna tjedno omogućava 30 minuta razgovora prema svim Europskim zemljama (izuzev Ujedinjenog Kraljevstva, Ukrajine, Monaka i Finske).














