Ako ste među rijetkima kojima ovaj naslov neće samo pobuditi znatiželju već ispuniti dugo očekivanu želju da ima najskuplji mobitel u gradu, a možda i u državi, tvrtka Vertu za Vas ima posebno iznenađenje
Dobra vijest za sve one dubljeg džepa i želje da se istaknu u masi. Tvrtka Vertu nedavno je pustila u prodaju svoj smartphone Vertu Ti pokretan Android 4.0 Ice Cream Sandwich-om za ni manje ni više nego 9,600$ koliko košta osnovna izvedba ovog kraljevića među smartphonima. Za tu cijenu dobit će te model Titanium Black Leather. Ukoliko Vas se ta cijena nije dojmila i želite nešto možda ipak luksuznije i skuplje, tvrtka Vertu je za Vas pripremila još 3 modela.Titanium Pure Black po cijeni od 11,500$, Titanium Black Alligator model po cijeni od 12,800$, te model Titanium Black PVD Red Gold Mixed Metals čija cijena iznosi famoznih 19,900$.
Reklo bi se za svakog po nešto. No što sve dobivate za tu cijenu. Tvrtka Vertu naglašava kako su svi modeli ručno izrađeni u Engleskoj te izgrađeni od čak 5 vrsta titaniuma što ovaj uređaj čini iznimno čvrstim i laganim. Uz to uređaj dolazi sa servisima tvrtke Vertu poput Vertu Life namijenjen za upravljanje osobnim informacijama, Vertu Concierge za pomoć pristupu različitim događajima te Vertu Certaint za zaštitu podataka. Što se tiče specifikacija one su poprilično osrednje i očito je tvrtki Vertu taj dio bio manje bitan.
-
Uređaj dolazi sa:
- 3.7-inch 800x480 sapphire crystal display
- 1.7GHz dual-core Snapdragon S4 processor
- 8-megapixel rear, 1.3-megapixel front cameras
- 64GB storage, microSD slot
- GSM 850/900/1800/1900MHz, WCDMA bands I, II, IV, V, VIII DC-HSPA+ support
- NFC
- Android 4.0 Ice Cream Sandwich
Kao što i sam vidite specifikacije i nisu baš za neku pohvalu, ali tko pita za njih kad Vam mobitel košta više od novog automobila :)














