U znak proslave 30 godina legendarnog Nintendo serijala, The Kirby and the Forgotten Land stiže 25. ožujka ove godine na Nintendo Switch
U jučer objavljenom videu vidjeli smo i co-op mod u akciji, kao i mnoge Kirbijeve nove moći. Konkretno, prikazan su nove Drill i Ranger copy mogućnosti. Drill omogućava Kirbiju da se zakopa u zemlju i napada neprijatelje odozdo, dok Ranger moć donosi Kirbiju mogućnost napada neprijatelje sa veće udaljenosti.
Novost je i igranje dva igrača odjednom. Naime, ako želite igrati Forgotten Land sa društvom, vaš co-op kolega će u toj situaciji moći igrati kao Bandana Vaddle Dee. Ipak, Nintendo napominje da je co-op zamišljen samo za igranje u lokalu, i da online moda neće biti.